O nas

O nas

Jesteśmy właścicielami marki “TELKOMP”, która zaistniała na rynku Telekomunikacyjnym w województwie opolskim w 1990r. Założycielem firmy był Zdzisław Pabis absolwent WSOWL w Warszawie o specjalizacji telekomunikacja.

W latach 1990-2006 firma przekształciła się z małego zakładu zajmującego sie naprawą telefonów w firmę obsługującą strategiczne instytucje i firmy województwa opolskiego.

ALCATEL SERWIS OPOLE WROCŁAW NYSA BRZEG PRUDNIK KLUCZBORK KEDZIERZYN KOXLE

2004 r. zdobyliśmy certyfikat ALCATELA upoważniający nas do serwisu central telefonicznych ALCATELA, oraz firmy PLATAN. W 2004 roku firma nasza rozpoczęła świadczenie usług dla wielu podmiotów Państwowych zarówno z sektora bezpieczeństwa publicznego jak również administracji państwowej.

2005 roku nasza firma uzyskała certyfikat firmy SLICAN upoważniający nas do serwisu gwarancyjnego jej central telefonicznych oraz certyfikat firmy MICROSOFT POLSKA.

W 2006 roku uruchomiliśmy specjalny numer dla naszych klientów „+4869TELKOMP”+48698355667) ponadto nasza firma otrzymała miano Zakładu Autoryzowanego SLICAN, tym sposobem staliśmy się oficjalnym serwisem firmy SLICAN.

W 2011 udało nam się pozytywnie ukończyć proces autoryzacji i certyfikacji w urządzeń i rozwiązań firmy INNOVAPHONE

W 2013 roku nasi serwisanci ukończyli kursy w zakresie instalacji i konfiguracji sieci komputerowych Cisco.

W 2014 roku nasza firma została doceniona przez polskiego producenta central telefonicznych i otrzymała status Autoryzowanego Dystrybutora Slican. Ponadto szkoliliśmy się w zakresie obsługi konfiguracji oraz instalacji Microsoft Serer 2012.

Przez cały okresy działalności naszej firmy ściśle współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i instytucjami na terenie kraju, współpracę tą sobie bardzo cenimy i dokładamy wszelkich starań by ją pogłębiać. Tak długoletnia współpraca z firmą, której dewizą jest jakość i higiena, wypracowały u naszych pracowników system pracy gwarantujący najwyższą jakość usług, jak również higienę ich wykonywania.

Jeśli podczas przeglądania naszej strony internetowej nasunęły się państwu jakiekolwiek uwagi czy tez pytania zapraszamy do nawiązania kontaktu z nami: +4869TELKOMP (+48698355667) /   wysłać e-mail: handlowy@telkomp.net

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

„Potrzeby firm są różne, proponujemy proste i dobre rozwiązania”